DLACZEGO MY?

Świetna lokalizacja

Bliskość jeziora Margonińskiego oraz otaczających lasów sprawia, że komfort pobytu Naszych pensjonariuszy jest bardzo dobry i sprzyja wypoczynkowi.

Personel

W Domu Seniora Margonin pensjonariusze spotkają wyłącznie profesjonalistów, którzy pomogą w codziennych czynnościach, a przy tym nie będą tylko personelem. 

Usługi rehabilitacyjne

Nasi goście otrzymują możliwość wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych w nowoczesnej sali rehabilitacyjnej prowadzonej przez zespół doświadczonych rehabilitantów.

Najwyższa jakość wyżywienia

Odpowiednie żywienie to klucz do dobrego samopoczucia i zdrowia, wiedząc o tym, przykładamy szczególną wagę do jakości i wartościowości posiłków, które są wydawane Naszym gościom.

Jesień życia w Domu Seniora Margonin

 

Spokojna zielona okolica w bezpośrednim sąsiedztwie z jeziorem zapewni niesamowity komfort pobytu w naszym obiekcie.

 

W Domu Seniora Margonin świadczymy kompleksową opiekę nad osobami starszymi i robimy to z zachowaniem najwyższej jakości. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego z pensjonariuszy wyróżnia nas na tle innych Domu Seniora w Polsce.

Zachęcamy do zarezerwowania 2-tygodniowego pobytu zapoznawczego, po którym możecie Państwo zadecydować czy chcielibyście zostać z Nami na dłużej. Więcej informacji w zakładce oferta. W naszym Domu Seniora goście poczują się jak w domu, który jest wzbogacony o profesjonalne sale do ćwiczeń, rehabilitacji, gabinety lekarskie, salę relaksu i wiele innych udogodnień. Pobyt adaptacyjny jako osobny w ofercie. 

 

Dom Seniora Rezydencja Margonin

świadczy kompleksową opiekę nad osobami starszymi. Profesjonalną opiekę zapewnia wykwalifikowany personel, a wysoki standard obiektu oraz bliskość jeziora dodatkowo zwiększa komfort pensjonariuszy.

Kontakt:

 

tel. +48 534 693 644

e-mail: biuro@domsenioramargonin.pl

Adres:

 

ul. Powstańców Wielkopolskich 65 64-830 Margonin

województwo Wielkopolskie

© 2022r. domsenioramargonin.pl

k-projekty.pl - Strony internetowe Piła